Алисия се опитва да избухне с нов хит. След като записа

...
Алисия се опитва да избухне с нов хит. След като записа
Коментари Харесай

Алисия се натиска при Фики Стораро

Алисия се пробва да избухне с нов шлагер. След като записа дует с Тони Стораро и дребния наследник от семейството Емрах, фолкпевицата Алисия се натиска да запише обща ария и с Фики Стораро.

" С Фики към момента не сме се колаборирали, само че за какво пък не? Ако има хубава ария, която да ни хареса и на двамата " - надява се изпълнителката за нов шлагер. На този стадий обаче това наподобява невероятно, тъй като краткотрайно синът на Стораро е спрял с попфолк изявите си, написа " България Днес ".

Хитовият реализатор приготвя собствен концерт с поп и рок шлагери, който ще се състой на 19 ноември. " Винаги съм си мечтаел да имам лична група, с която да мога да обикалям и да пея точно тъкмо тази музика, с която съм откърмен. И доста се веселя, че тази моя фантазия се реализира с доста труд. За този миг загърбваме попфолка ", разкрива изпълнителят.

 
Източник: varna24.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР